Новорічний салат “Маска”


      Новорічний салат "Маска"

Інгредієнти:

копчені курячі гомілки 2 шт
копчений сир 100 г
відварена морква 2 шт
чорнослив 5 шт
горіхи грецькі 3 ст.л.
буряк відварений 1 шт
часник 1 з.
майонез 1 п.

Оформлення Новорічного салату у вигляді маски – вже не новинка. Таких новорічних ідей в інтернеті багато. Цей салат виглядає багато та ефектно, що чудово підходить для святкового столу. Як думаєте, в середині традиційний оселедець під шубою”?)))) Ні-ні! Це новий салат з копченою куркою! Оригінальний, смачний та поживний. Пропоную Вам спробувати цей новий рецепт салату з куркою у такому нарядному оформленні. Ось рецепт з фото.

 

Як приготувати новорічний салат “Маска”

Беремо велику тарілку. Кладемо на неї дві рюмки, як на фото (чи предмети подібної форми та діаметру, наприклад, сільнички, баночки та ін.).

Копчені курячі гомілки “общипуємо” та викладаємо шматочки м’яса навколо рюмок, формуючи маску, як на фото. Змащуємо майонезом. Викладаємо шар копченого сиру, потертого на крупній терці – майонез – чорнослив, нарізаний дрібними шматочками – відварена морква, потерта на дрібній терці – подрібнені горіхи – майонез. Останній шар- буряк, потертий на дрібній терці, заправлений часником та майонезом. Викладаємо обережно ложкою. Прикрашаємо майонезом, чорносливом, горіхами, зернми гарната, зеленню, оливками, кукурудзою чи іншими продуктами на Ваш смак.

Святковий салат готовий! Смачного!


      Новорічний салат "Маска"

0/5 (0 Reviews)