Салат з ковбасою та млинцями


      Салат з ковбасою та млинцями

Інгредієнти:

яйця 1 шт
мука 2 ст.л.
молоко 1/4 скл.
порошок до печива щіпка
картопля 2 шт
часник 2 з.
майонез 1 п.
квашені огірки 2-3 шт
ковбаса “Салямі” 100 г

Готувала цей смачний салат на Новий Рік. Про рецепт салату з млинцями мені розповіла подружка. Він був з грибами та куркою. Грибів у мене не було. Тому я вирішила готувати цей салат шарами за своїм рецептом. Зробила яєчні млинці, додала ковбасу та квашені огірочки. Вийшло смачно та оригінально. Рекомендую спробувати!

 

 

 

Як приготувати салат з ковбасою та млинцями

Робимо яєчні млинці. Для цього змішуємо яйце з мукою та порошком до печива, потім поступово додаємо молоко, до утворення рідкої консистенції. Смажимо  млинці. Змащуємо часником та майонезом, загортаємо в рулетики, залишаємо вистигати. Коли охолонуть, нарізаємо кружечками, товщиною приблизно 1 см.

Глибоку тарілку застеляємо харчовою плівкою. Викладаємо порізані млинці.

Відварену у “мундирах” картоплю тремо на дрібній терці. Додаємо часник, сіль, майонез. Перемішуємо і викладаємо на млинці. Добре розрівнюємо ложкою,змащуємо майонезом. 

Далі можна покласти до салату практично будь-які інгредієнти шарами. Я поклала квашені огірки “соломкою” – майонез – кобасу “Салямі” “соломкою” – майонез.

Тепер прикриваємо салат більшою плоскою тарілкою, як на фото. Перевертаємо. Обережно знімаємо глибоку тарілку. Забираємо харчову плівку. Прикрашаємо зеленню. 

Смачного!


      Салат з ковбасою та млинцями


      Салат з ковбасою та млинцями

0/5 (0 Reviews)