Тепловізійні приціли ThermTec Ares 635 та ThermTec Ares 660: Революція в тепловому спостереженні

Сучасні технології теплового спостереження відкривають нові можливості у багатьох сферах, від мисливства та безпеки до військового використання та дослідження природи. ThermTec, лідер у виробництві тепловізійних пристроїв, презентує дві передові моделі – ThermTec Ares 635 та ThermTec Ares 660. Давайте розглянемо їх докладніше.

ThermTec Ares 635: Висока деталізація та переносимість

Характеристики:

 1. Теплодетектор високої роздільної здатності: Ares 635 вражає високочутливим теплодетектором, забезпечуючи вражаючу роздільну здатність.
 2. Широкий зум: оптичний та цифровий зум для детального аналізу об’єктів на великій відстані.
 3. Інтегрований Wi-Fi: функція Wi-Fi для зручного збереження та обміну даними.
 4. Легкий та компактний: компактний дизайн для зручного та переносимого використання.

Переваги:

 1. Висока роздільна здатність: Ares 635 вражає вас своєю високочутливою теплодетекторною матрицею, яка забезпечує чітке та детальне теплове зображення. Завдяки високій роздільній здатності, ви отримуєте можливість точно розпізнавати об’єкти на великій відстані.
 2. Широкий зум: оптичний та цифровий зум дозволяють вам аналізувати об’єкти на значних відстанях, надаючи вам величезну гнучкість при спостереженні.
 3. Інтегрований Wi-Fi: функція Wi-Fi робить Ares 635 ще більш зручним. Ви можете легко зберігати та обмінюватися отриманими даними, роблячи процес використання ще більш ефективним.
 4. Легкий та компактний дизайн: зручний та легкий дизайн прицілу дозволяє вам використовувати його протягом тривалого часу без надмірного навантаження.

Сфери застосування Ares 635:

 • Мисливство та Спорт: Висока деталізація для точного визначення об’єктів на великій відстані.
 • Безпека та Моніторинг: Ефективне виявлення об’єктів у темряві для забезпечення безпеки.

ThermTec Ares 660: Передові технології для екстремальних умов

Характеристики:

 1. Теплодетектор високої чутливості: Ares 660 оснащений теплодетектором високої чутливості для реєстрації слабких теплових сигналів.
 2. Зум за межі очікувань: широкий оптичний та цифровий зум для ретельного аналізу об’єктів на величезних відстанях.
 3. Гірокомпас та акселерометр: точне наведення та стабілізація зображення для ефективного використання.
 4. Зона виявлення: розширена зона виявлення для високоефективного спостереження в екстремальних умовах.

Переваги:

 1. Висока чутливість та роздільна здатність: Ares 660 вражає високочутливим теплодетектором, який реагує на слабкі теплові сигнали, а також має велику роздільну здатність для детального аналізу об’єктів.
 2. Широкий зум за межі очікувань: оптичний та цифровий зум дозволяють вам докладно розглядати великі території та об’єкти на значних відстанях.
 3. Гірокомпас та акселерометр для стабільності: інтеграція гіроскопа та акселерометра забезпечує точне наведення та стабілізацію зображення, навіть при русі.
 4. Розширена зона виявлення: забезпечує високоефективне спостереження в екстремальних умовах.

Сфери Застосування Ares 660:

 • Військове використання: висока ефективність та точність в різних військових сценаріях.
 • Рятувальні операції: забезпечення ефективності та координації під час пошуку та рятування.

Який обрати?

Обираючи між ThermTec Ares 635 та Ares 660, рішення залежить від ваших конкретних потреб і умов використання. Ось кілька порад, як обрати між цими двома моделями:

 1. Якщо вам важлива переносимість та простота використання: якщо ви шукаєте легкий, компактний приціл з високою роздільною здатністю для мисливства, спорту, або моніторингу безпеки, Ares 635 буде ідеальним вибором.
 2. Якщо вам потрібен високий рівень ефективності в екстремальних умовах: якщо ви працюєте в умовах високого ризику, військових операціях, або потребуєте ефективного та стійкого спостереження в екстремальних умовах, Ares 660 з його високочутливим теплодетектором та розширеною зоною виявлення буде найкращим вибором.

Завдяки широкому спектру функцій і можливостей обидві моделі ThermTec пропонують передові технології в галузі теплового спостереження. При виборі обов’язково враховуйте ваші унікальні вимоги та умови використання, щоб забезпечити оптимальну продуктивність і задоволеність від використання обраного прицілу. Вам також може бути корисно отримати консультацію від фахівців магазину Сотник для визначення точних ваших потреб та побажань.

5/5 (1 Review)