Декор-гель для вафельної картинки в домашніх умовах

Інгредієнти:

желатин 1 дес. л.
вода 1 скл
цукор 4 ст.л.

Їстівні вафельні картинки на торт використовують з допомогою спеціального декор-гелю. Якщо вафельну картинку ви кладете на мастіку, то спочатку необхідно змастити останню гелем. Потім «приклеїти» картинку до торта, злегка притискаючи та розправляючи. Також, їстівні вафельні картинки, рекомендується покривати декор-гелем. Зробити його в домашніх умовах зовсім не складно. Для цього потрібні прості складники – желатин, цукор та вода.

Я використовую декор-гель тільки під вафельну картинку, для того, щоб прикріпити її до мастіки. Якось я спробувала покрити зверху вафельну картинку гелем, і малюнок став розмитим, нечітким, фарби розмастились. Словом, тоді я зіпсувала картинку. Після цього, НІКОЛИ не покриваю вафельні картинки ні декор-гелем, ні чимось іншим. Хоча знаю багато людей, в яких успішно це виходить. Але, з власного досвіду рекомендувати цю процедуру не можу.

Про домашній рецепт декор-гелю для їстівної вафельної картинки дізналась від сестри. Спробувала і переконалась, що він добре може замінити куплений декор-гель. І по собівартості значно дешевший.

Як приготувати

1 десертну ложку ( або неповну столову) швидкорозчинного харчового желатину залити 0,5 скл. гарячої води. Розмішати, щоб желатин розчинився. Зварити цукровий сироп. Для цього змішати 4 ст.л. цукру з 0,5 скл води, кип’ятити 10 хв. Зняти з вогню. Змішати з розчиненим желатином. Остудити. Має утворитись суміш, по консистенції дуже схожа на гель. Ніби рідке желе, як на фото. Декор-гель, приготований в домашніх умовах, зберігаємо у скляній посуді в холодильнику.

Успіхів!

5/5 (1 Review)