Дитячий торт в домашніх умовах


      Дитячий торт в домашніх умовах

Інгредієнти:

 Для торта d 26см 
білки 4 шт.
цукор 1 скл.
ванілін 1 п.
лимонна к-та
їстівна картинка

Пропоную приготувати простий дитячий торт в домашніх умовах. Це торт з їстівною вафельною картинкою та білковим кремом. Як на мене, ідеальне поєднання для оформлення тортів в домашніх умовах. Дуже швидко, гарно, практично та економно. Я випробувала для себе цей спосіб не так давно, близько року тому. І від цього часу вже “заразила” таким прикрашанням тортів багатьох своїх подрг та знайомих. Всім подобається цей пишний, густий білковий крем, який вдається з першого разу. Прикрашати домашній торт таким кремом – одне задоволення. Він не “підсідає”, не тече, а засихає зверху, як бізе чи зефір. А вафельні картинки – це необмежений простір для фантазіїї. В інтернеті, зовсім не дорого, Вам можуть надруквати на істівному папері все, що забажаєте. Ось так, не прикладаючи важких зусиль, не маючи великого досвіду з оформлення тортів кремом, не витрачаючи багато коштів,  можна порадувати і здивувати рідних на День Народження смачним та гарним домашнім тортиком. Тому, за багатьма проханнями, вирішила все детально пояснити на наглядному прикладі в рецепті з фото.

Як прикрашати торт кремом

Отже, торт можна готувати будь-який, Ваш улюблений. Для прикрашання білковим заварним кремом, це не має значення. 

Білковий заварний крем. 4 білки, 1 скл. цукру,  1 п. ваніліну, лимонна кислота на кінчику ножа.

Ледь- збити білки , щоб трішки побіліли. Додати цукор, ванілін та лимонну кислоту. Приготувати водаяну баню. На килячу воду поставити каструлю з білками і збивати міксером 10 хвилин, поки крем не почне густішати, та не буде залишатись чіткий слід від міксера. Зняти з водяної бані та ще трохи збивати, щоб крем трішки охолонув, приблизно 3 хв. Тут головне все зробити вчасно. Якщо недоварити крем, то він буде рідкуватий, а якщо переварити, то занадто густий. Цієї порції білкового крему вистачає для прикрашання одного середнього торта. Якщо потрібно трішки підфарбувати крем, то використовуємо харчовий барвник, розчинивши його у 0,5 ч.л. води (або гелевий барвник, який розчиняти не потрібно). Обережно, відтінки виходять насиченими, тому барвника потрібно зовсім трішки. На жаль, природній барвник, такий як буряковий сік і т.п. не підходить. Додаємо барвник тоді, коли зняли крем з водяної бані і збили додатково ще 2 хв., наприкінці приготування.

Як прикрасити торт вафельою картинкою.

Це зовсім просто. Вирізаємо малюнок ( якщо потрібно). Змащуємо торт зверху товстим шаром білкового крему. Розрівнюємо ножем чи спеціальним шпателем. Бажано зробити це ретельно, чим рівніша поверхня, тим акуратніше буде виглядати картинка на ній. Обережно кладемо картинку на свіжий крем(поки ще не підсох), злегка розправляємо, притискаючи до торта. Руки при цьому мають бути сухі, а ще краще скористатись рушничком, бо можна розмастити малюнок на картинці.  Спочатку їстівна вафелька може відставати від торта. Не хвилюйтесь, обережно притискаємо її кілька разів. Потім вона розм”якне від крему і добре прикріпиться до торта.

Для домашніх тортів, прикрашених кремом, не рекомендую змащувати вафельну картинку спеціальним декор-гелем, який часто радять у рецептах. Як на мене, в цьому нема потреби. Гель потрібен тільки якщо ви викладаєте їстівну вафлю на суху поверхню( мастіка, шоколад). Є ще такий момент, що не маючи досвіду, гелем можна розмастити малюнок. 

Обираючи їстівну картинку для торта, зверніть увагу на її розміри. Краще буде, якщо діаметр картинки буде на кілька сантиментрів меншим, за діаметр торта. Краї вафлі можна прикрасити кремом, фруктами, драже, тощо. 

У мене на фото торт з Свинкою Пеппою, яку обожнює моя донечка. Збоку просто виклала крем чайною ложкою, оскільки мала дуже мало часу для прикрашання. Зверху, по краю картинки, бізе з магазину (соромно, але….швидко)))). Згалом, на прикрашання торта, витратила близько пів години…В середині бісквіт, персики та сметанковий крем. Не скажу, що це супер-торт, але дітям сподобалось! Сподіваюсь, мої поради згодяться і Вам!


      Дитячий торт в домашніх умовах


      Дитячий торт в домашніх умовах


      Дитячий торт в домашніх умовах

0/5 (0 Reviews)