Дитячий торт з мастікою Angry Birds


      Дитячий торт з мастікою Angry Birds

Інгредієнти:

Для прикрашання
харчовий барвник синій
харчовий барвник коричневий
мастіка з маршмеллоу
вафельна картинка
вода
пензлик

Дитяче День Народження у нас було в стилі  “Angry Birds”. Тому торт з мастікою для дітей робила також з персонажами цього мультфільма та гри – Енгрі Бьордс. Насправді, ця тема яскрава та дуже подобається діткам різного віку. Ми святкували День народження 6 років, але такий торт можна робити як і меншим, так і старшим дітям. Разом з пряниками торт виглядав ще краще. Торт з мастікою даної тематики зробити відносно просто, що під силу також новачкам. Ось рецепт з покроковими фото. 

 

Як прикрасити торт мастікою.

Покрокові фото, як зробити фігурки з мастіки Енгрі Берц дивіться тут

Для того, щоб зробити двоповерховий торт. Печемо два його оремих яруси – більшого та меншого діаметру. Це можуть бути як два однакових рецепти, так і різні. У мене це шоколадні коржі+шоколадний крем + кокосовий прошарок. В кожному ярусі обрізаємо нерівні краї та горбики, щоб в результаті торт був рівний та гладенький. Обмащуємо кожен з ярусів маслом, збитим з цукром-пудрою. Вирівнюємо спеціальним кондитерським шпателем чи звичайним ножем. Даємо застигнути.

Мастіку розкчати товщиною приблизно 5 мм, підсипаючи крохмалем, щоб не прилипала. У мене мастіка з маршмеллоу Окремо покрити нижній та верхній ярус. Розрівняти руками, обрізати краї. Покласти верхній ярус на нижній. Легко притиснути. 

Основа для торта готова. Надпис “Angry Birds” – вафельна картинка, яка прикріплена на декор гель. Далі приміряла фігурки на торт. Тоді широким пензликом змастила весь торт водою, щоб забрати залишки крохмалю та надати блиску поверхні торта.

На змащенй водою торт виклала фігурки птахів та свиней. З білої мастіки ножицями вирізала хмарки. Зробила “дерев’яні бруски” з бежевої мастіки та спецільного відтиску. Прикріпила до торта.  Темним коричневим барвником пофарбувала ці бруски вже на торті, щоб вони виглядали більш яскраво.

Ось і все. Торт готовий. Смачного!

 

Дивіться також :

Як приготувати пряники на паличці Angry Birds


      Дитячий торт з мастікою Angry Birds


      Дитячий торт з мастікою Angry Birds


      Дитячий торт з мастікою Angry Birds


      Дитячий торт з мастікою Angry Birds

0/5 (0 Reviews)