Новорічний торт з мастіки


      Новорічний торт з мастіки

Інгредієнти:

масло під мастіку 200 -300 г.
цукрова пудра 4 скл
маршмелоу 100 г
їстівна вафельна картинка 1 шт
білок  1 шт
харчові барвники червоний
декор гель 1 ст.л.

Новорічний торт з мастіки. Рецепт з покроковими фото.

Ще один торт на тему Нового року. І це ще один простий новорічний торт з мастіки. В середині – шоколадний з вишнями (рецепт з фото тут).Для прикрашання я скористалась їстівною вафельною картинкою. Це зекономило багато такого цінного передноворічного часу. Тортик дуже простий, фігурок з мастіки нема. Але, як на мене, доволі симпатичний. Мої дітки були в захваті від нього))) Якщо Ви не маєте часу для ліплення фігурок та орнаментів мастіки, а порадувати рідних та друзів новорічним тортом все ж таки хочеться – тоді цей рецепт з покроковими фото саме для Вас!

Отже, торт ми спекли-перклали.

1. Змащуємо торт збитим маслом з цукровою пудрою. Вирівнюємо. Даємо застигнути. Робимо цю процедуру ще раз. Чим краще вирівняємо- тим рівніше «ляже» мастіка на торт.

2. Робимо мастіку (рецепт тут). Розкачуємо не дуже тонким шаром (приблизно 0,5 см). Покриваємо торт. Розрівнюємо. Обрізаємо зайве.

3. Примірюємо вафельну картинку. Місце, де вона має бути на торті, покриваємо спеціальним декор-гелем для їстівних вафельних картинок. Такий гель можна придбати, наприклад,  в інтернет – магазинах. Я приготувала декор-гель в домашніх умовах.( рецепт тут). Замість нього можна використати мед з водою. Кладемо вафельну картинку на  торт, злегка розправляємо пальцями, щоб вона добре приліпилась до торта.

4. Робимо білкову глазур. Для цього 1 білок змішуємо з 1 скл цукру-пудри. Збиваємо до пишності. Додаємо кілька крапель харчового барвника. Набираємо глазур у целофановий кульок. Робимо голкою маленький отвір. Малюємо абстрактні візерунки. У мене, чесно кажучи, вони вийшли не дуже вдалими. Треба було робити дрібніші.

5. Залишилось зробити «окантовку» внизу тортика. Я зробила кульки з мастіки різного діаметру. Змастила водою та «приклеїла» до торта.


      Новорічний торт з мастіки


      Новорічний торт з мастіки


      Новорічний торт з мастіки


      Новорічний торт з мастіки


      Новорічний торт з мастіки


      Новорічний торт з мастіки

 Ось все і готово! З Наступаючим ! Гарного Всім  настрою!

0/5 (0 Reviews)