Пряники на паличках “Angry Birds”


      Пряники на паличках "Angry Birds"

Інгредієнти:

Для прикрашання
харчовий барвник зелений
харчовий барвник чорний
білкова глазур
пряники
дерев’яні палички

Імбирні пряники на паличці – гарний варіант на дитяче День Народження. Такі розписні пряники цікаві та яскраві, що дуже подобається дітям будь-якого віку. Пряники на паличці у стилі Angry Birds, а саме відомі персонажі цього мультфільму – свині, дуже просто зробити в домашніх умовах. Вони мають просту форму, не складний малюнок та не потребують багатьох відтінків білкової глазурі. Такі пряники стануть чудовим доповненням до торта, або як окремі ласощі для дітей.

 

Як приготувати

Рецепт тіста та глазурі для пряників дивіться тут.

Отже, тісто ми приготували. Розкачуємо його шаром 4-5 мм, вирізаємо кружечки різного діаметру. Вирізаємо також дрібненькі кружечки- це будуть вуха. На кінчик дерев’яної паличики приліплюємо шматочок тіста та прикріплюємо цю паличку до самого пряника. Викладаємо на пергамент та випікаємо разом з паличками при темп. 190 град 7-8 хв. Виймаємо з духовки, залишаємо вистигнути.

Тепер прикрашаємо пряники білковою глазур’ю. Спочатку зеленого кольору. Для цього до білої глазурі додаємо кілька крапель зеленого барвника. У мене це порошковий харчовий барвник, розчинений у невеликій кількості води. Залишаємо підсихати. Коли глазур висохне, з допомогою кондитерського кулька робимо “рило” в свині, зубочисткою робимо в ньому дві дірочки. Та білим кольором робимо очі. Знову залишаємо підсихати. Тоненьким пензликом та чорним харчовим барвником обводимо очі, робимо рот. 

Коли все висохне – пряники готові. 


      Пряники на паличках "Angry Birds"


      Пряники на паличках "Angry Birds"

0/5 (0 Reviews)