Пряники з Міккі Маусом


      Пряники з Міккі Маусом

Інгредієнти:

Для прикрашання
харчовий барвник червоний
харчовий барвник чорний
білкова глазур
тісто для пряників
дерев’яні палички
тоненький пензлик
кондитерський кульок

Пряники з Мінні готувала для дівчинки на 1 рочок. Чесно кажучи, мені дуже сподобалось робити пряники в стилі Міккі. Гарна та яскрава тематика для дитячого Дня Народження. Її легко відтворити. В даному випадку пряник з Мкіккі Маусом став довершенням до торта на цю ж тематику.

Як приготувати

Рецепт тіста та білкової глазурі для пряників у мене класичний. Його можна побачити тут. Спочатку намалювала Мінні олівцем на звичайному папері. Діти розфарбували і вирізали – шаблон для пряника готовий))) Тепер розкачуємо тісто 5-8 мм. Зубочисткою обводимо наш шаблон та робимо відбиток на тісті. Вирізаємо ножем. запихаємо велику дерев”яну шпажку в пряник. Випікаємо на пергаменті у духовці 10-12 хв. Остудити. Нанести з допомогою кондитерського кулька товстий шар білкової глазурі (3 мм) бежевого кольору. Залишила висихати на ніч. 

Далі розвела у 1 ч.л. води приблизно 1 краплю барвника так, щоб був дуже блідий, ледь помітний, колір і намалювала на глазурі очі, ніс, обличчя та інші риси Мінні. Очі зафарбувала білою глазур”ю. Бант та рот – червоною. Знову залишила висихати. Потім з допомогою тоненького пензлика і чорного харчового барвника все ще раз обвела та зафарбувла чорним. Як зробити чорний харчовий барвник дивіться тут. 

Залишила, щоб фарби підсохли. Потім поправила ще раз для насиченості чорного. Внизу прив”язала стрічку. Все, пряник на паличці з Міккі Маусом готовий!


      Пряники з Міккі Маусом

0/5 (0 Reviews)