Ювілейний торт з вишивкою


      Ювілейний торт з вишивкою

Інгредієнти:

Для прикрашання
маршмеллоу 2 п.
цукрова пудра 700 г
крохмаль
вафельні картинки 2 листи
декор-гель
масло 500 г

 

Торт з мастіки в українському стилі гоувала для нашої дорогої бабусі на ювілей 80 років. Солідна дата!) Значить і ювілейний торт має відповідати…Думала-гадала, що би таке зробити, щоб і гарно, і багато, але в той же час не занадто…Вирішила зробити торт з вишивкою. Можливо досить стримано, але виглядав, як на мене, доречно. В середині мій апельсиновий торт (рецепт тут). Мастіка з мармишок(зефір маршмеллоу). Вишивка – їстівні вафельні картинки для прикрашання тортів, прикріплені з допомогою домашнього декор-гелю. Вафельна кртинка значно спрощує процес прикрашання. Зробити такий домашній торт з мастикою дуже просто, що під силу навіть новачкам. 

Як приготувати

Отже, торт у нас двоповерховий. Печемо-перкладаємо окремо перший та другий поверхи. Залишаємо, щоб пропитались, хоча б на 6 год, краще на ніч. Я завжди готую торти з масткою за два дні. Перший день печу-перекладаю, другий- прикрашаю мастікою. Обрізаємо нерівності. Готові яруси торта з допомогою спеціалної лопатки(можна ножем) я змащую маслом, збитим з цукром-пудрою. Ставлю в холодильник, щоб масло застигло, потім вирівнюю поверхню торта під мастику. Чим краще вирівняти- тим рівніший буде торт, тому тут треба постаратись. Знов в холодильник,щоб “закріпити” результат. 

Тепер робимо мастіку з мармишок. Розтоплуємо зефір у мікрохвильовці до набухання та підмішуємо цукровою пудрою, як тісто, поки не стане еластичною. Мастіка не повинна бути занадто твердою, бо тоді важко буде з нею працювати. Наш торт на ювілей білий, тому барвників не додаємо. Посипаємо робочу поверхню картопляним крохмалем, щоб мастіка не прилипала та розкачуємо шар, товщиною 3-4 мм. Покриваємо кожен поверх торта окремо, руками обережно вирівнюємо боки. Відрізаємо зайву мастіку. Переміщуємо другий ярус на перший. Я це роблю з бопомогою двох широких лопаток для смаження)) Якщо торт будуть перевозити, то можна закріпити верхній ярус для надійності, ввіткнувши по центру велику дерев”яною шпажкою.

Як прикрашати торт вафельною картинкою

Залишилось прикріпити вафельну картинку. Для цього я спочатку вирізала вишивку, приміряла до торта. Потім змастила домашнім декор-гелем бока торта та прикріпила вишивку, обережно притискаючи серветкою. Голими руками притискати вафельну картинку не бажано, так як малюнок на ній може розмаститись від дотику. Рецепт домашнього декор-гелю тут. Його можна приготувати заздалегідь. Далі робимо бантик з мастики, так само прикріплюємо до нього частики вафельної вишивки. Закріпляємо бант зверху торта, змастивши водою місце кріплення.  

Домашній торт на День Народження готовий! Смачного!


      Ювілейний торт з вишивкою


      Ювілейний торт з вишивкою

0/5 (0 Reviews)