Я спеціально не кладу в щі приправ, аромат і так чудовий. Хіба що посиплю зеленим часником з грядки. На вулиці сонце світить, пахне свіжоскошеної травою і сосновими тирсою. Не буду обідати на кухні! Сяду на колоду перед верстатом & nbsp; & mdash; & nbsp; і сусіда покличу. Досить йому супи з пакета є.
Сімейні традиції: рецепт в спадок x Інгредієнти
- картопля невеликий – 1 шт.
- свинина на мозковий кісточці – 200 г
- цибуля ріпчаста великий – 1 шт.
- морква середнього розміру – 1 шт.
- кропива – 50-100 г
- щавель – 150-300 г
Покроковий рецепт приготування
Зрізати з кістки м'ясо і жир. Кость і жир поставити варитися в 1 л підсоленої води з морквою, 1/2 цибулини і лавровим листом. Через 30 хвилин додати м'ясо. Через 10 хвилин процідити бульйон через сито і поставити його доварюватися з нарізаним шматочками м'ясом. Покласти в бульйон нарізану картоплю. Для заправки спасерувати на олії, що залишився нарізаний півкільцями цибулю і зварену моркву, нарізану брусочком. Стебла щавлю дрібно порубати і покласти в окрему миску, а листя нарізати широкими смужками. У кропиви відірвати десяток листів, розміром не більше 1/2 долоні і нарізати їх тонкими смужками. Коли картопля звариться до напівготовності, покласти в каструлю стебла щавлю і кропиву, а через 1 хвилину додати заправку. Через 5 хвилин, коли картопля стане м'якою, покласти в щі листя щавлю, перемішати, накрити кришкою і вимкнути вогонь. Дати щам трохи настоятися. Господині на замітку
Нарізану картоплю промити холодною водою, щоб змити зайвий крохмаль. У заправку можна покласти помідори. Для цього їх дрібно нарізати і додати в сковорідку. Все добре перемішати, накрити кришкою і вимкнути вогонь. Щоб кропива НЕ палила необхідно обшпарити її окропом. Також в зелений борщ можна додати трохи ще молодого листя кульбаби і подорожника, тому що вони дають гірчинку.
Здравствуйте!! Я Берегиня Традицій
Я люблю їсти, подорожувати та ще трохи їсти! Я одружена з чоловіком своєї мрії і маю прекрасну дівчинку, посмішки якої можуть скрасити день будь-кого!