Торт з Дінь Дінь


      Торт з Дінь Дінь

Інгредієнти:

Для прикрашання
харчові барвники
мастіка з маршмеллоу
їстівні намистинки
молд для ляльки
вирубки для квіток
зубочистки

Цей торт з мастікою робила на День Народження 7 років для дівчинки. Потрібно було зробити щось не дуже дитче і обов’язково фею Дінь Дінь.Так і виникла в мене ідея цього торта-сумки для дівчинки. Юній прихильниці феї Дінь Дінь дуже сподобався такий дитячий торт. Він невеличкий – вага близько 1 кг. В середині бісквітні коржі + сметанковий крем з шоколадом. Оздоблення – мармишкова мастіка +  порошковий харчовий барвник.

 

 

 

Як прикрасити торт мастікою

Для початку печемо торт круглої форми, в мене діаметром 26 см. Коли торт трохи пропитався, приступаємо до прикрашання. Для цього відрізаємо краї, як на фото, формуючи тарпецію. Це і буде наша сумочка. Змащуємо весь торт маслом, збитим з цукром пудрою. Залишаємо у холодильнику, щоб масл застигло. Спеціальним шпателем, чи ножем, забираємо залишки масла, ретельно вирівнюючи поверхню торта під мастіку. Ставимо у холод ще раз.

Тепер робимо мармишкову мастіку, додаємо до неї трішки зеленого барвника. Розкачуємо 3 мм, підсипаючи крохмалем, щоб не прилипала. Накриваємо торт мастікою. Вирівнюємо руками, спочатку верх, потім кути, а потім боки торта. Обрізаємо збоку зайву мастіку. Основа для сумки готова. 

Далі я взяла довгий ніж і притискаючи тупим кінцем до поверхні торта, робила заглибини – смужки на сумці. Після цього, харчовим барвником(зеленим), з допомогою пензлика, розфарбувала торт в темно-зелений колір. 

З рожевої мастіки вирізала прямокутні смужки для ручки. Зліпила кільця для ручок та замок сумки. Прикріпила все це до торта, злегка змастивши водою ці деталі.

Окремо зробила різнокольорові квітки, з допомогою спеціальних формочок різного розміру.

Залишилось зробити саму фею Дінь Дінь. Я використовувала спеціальний молд для ліплення ляльки. З допомогою нього зробила всі частини тіла ляльки. Крила вирізала з білої мастики вирубкою для квітки. Залишила все трохи підсохнути. З мастики золотистого кольору зробила волосся та зачіску, формуючи зубочисткою.Тоді розфарбувала обличчя харчовими барвниками та тоненьким пензликом. Вдягнула лялю в зелене плаття з мастіки, ноги взула в зелені балетки)). Всі частини тіла феї збирала вже на торті, так як до останнього не могла вирішити як саме вона там буде розташована. Все вийшло в процесі прикрашання.

 


      Торт з Дінь Дінь


      Торт з Дінь Дінь


      Торт з Дінь Дінь


      Торт з Дінь Дінь


      Торт з Дінь Дінь

0/5 (0 Reviews)