Торт з Дзідзьо


      Торт з Дзідзьо

Інгредієнти:

масло під мастіку 200 -300 г.
цукрова пудра 3-4 скл.
маршмелоу 100 г
їстівна вафельна картинка 1 шт
харчові барвники синій
декор-гель 1 ст.л.

Торт з мастікою для хлопчика. 

Такий торт з їстівною вафельною картинкою робила для хлопчика, який є шанувальником гурту “DZIDZIO”. І самому імениннику, і гостям, дуже сподобалась ця ідея торта з мастікою. Діти були захоплені тим, що на торті зображений їх улюблений Дзідзьо. В середині торта – бісквітні коржі, середній – з горіхами. Крем – масло + згущенка + розчинна кава + 1 ст.л. горілки. Гарним доповненям до торта з мастікою, стали імбирні пряники з вафельними картинками з Дзідзьо (рецепт тут)

Як прикрасити торт мастікою

Для початку обрізаємо краї торта, щоб вирівняти їх. Змастити весь торт збитим маслом з цукром-пудрою. Втрівняти ножем чи спец. шпателем. Розкачати мастіку шаром 3-5 мм. Покласти на торт. Обережно розрівняти руками. Обрізати зайві краї мастіки.

Як прикрасити торт вафельною картинкою

На мастіку, у тому місці, де має бути вафельна картинка, пензликом нанести тонкий шар декор-гелю для вафельних картинок. Я використовувала домашній декор-гель (рецепт тут). Накладаємо картинку на шар декор-гелю. Обережно розправляємо, з допомогою серветки чи ганчірки. Голими руками цього робити не треба, так як фарби можуть розмаститись.

Тепер, коли вафельну картинку “приклеїли” до торта, залишилось тільки оздобити торт мастікою. Я вирішила по бокам картинки викласти візерунок з квіточок з мастіки, які вирізіла спецальною вирубкою ( фото 6). Змастила ці квіточки водою, та виклала “по шву” на торт. Так само вирізала і букви з масітки для надпису та приліпила їх до торта. Для того, щоб зробити цифру – розкачала мастіку салатового кольору. Зубочисткою нанесла контур цифрою та вирізала ножем. Змастила водою та приліпила цифри до торта. З жовтої мастіки зробила тоненьку полосочку та приліпила її по контуру цифр на торті. Розвела у воді харчовий барвник синього кольору (фото 15). Рофарбувала букви, квіточки та нижній ободок в синій колір.

Ось і все оздоблення)


      Торт з Дзідзьо


      Торт з Дзідзьо


      Торт з Дзідзьо

0/5 (0 Reviews)