Торт з грошима


      Торт з грошима

Інгредієнти:

вафельні картиники 2 листа
шоколадні монети 7-10 шт.
білковий крем з 4 яєць
мастика

Пропоную ідею прикрашання торта для мужчин в домашніх умовах. Ось такий торт з грошима виглядає гарно та оригінально. Всі ці купюри – долари та євро – їстівні. Це вафельні картинки з харчовими фарбами. Тому споживання торта стає цікавим та веселим)))Кожному з гостей, і самому імениннику, хочеться скуштувати їстівні гроші. Але найголовніше у цьому рецепті, що зробити такий торт дуже просто. Приготувати торт з доларами можуть навіть початківці. В середині у мене шоколадний торт з вишнями ( рецепт тут: https://www.home-recipes.com.ua/recipes/open/shokoladnij-tort-recept.html). Крем для прикрашання – білковий заварний (рецепт тут: https://www.home-recipes.com.ua/recipes/open/ditjachij-tort-v-domashnyh-umovah.html). Їстівні вафельні картинки можна замовити тут:https://tdk.kh.ua/g20119716-dengi

Як приготувати

Для початку портібно, щоб торт для прикрашання був рівним. Тому коржі обрізаємо, щоб не було випуклостей. Готуємо білковий заварний крем. Він у мене виходить густий і ним легко покрити поверхню будь-якого торта. Покриваємо поверхню нашого торта кремом і вирівнюємо ножем чи кондитерською лопаткою. 

Готуємо мастику з маршмелоу. Рецепт тут: https://www.home-recipes.com.ua/recipes/open/juvylejnij-tort-z-vishivkoju.html.  Розкачуємо її тоненько. Змащуємо водою, та прикріплюємо наші їстівні гроші-долари-євро. Добре притискаємо. Але краще це робити з допомогою сухої ганчірки, щоб не розмастити фарби на малюнку. Ножем відрізати краї мастики. Таким чином, кюпюри стали еластичними, добре гнуться та їм можна надати будь-яку форму. 

Залишилось просто викласти гроші на торт у довільному порядку. Деякі кюпюри бажано зігнути, щоб композиція була об”ємною. Доповнюємо шоколадними монетами та свічкою. Білковий заварний крем добре підчихає, неначе зефір, тому їстівні гроші на ньому не розмокають та добре тримаються.

Смачного! Та веселого настрою!


      Торт з грошима


      Торт з грошима


      Торт з грошима

0/5 (0 Reviews)