Домашнє шоколадне масло


      Домашнє шоколадне масло

Інгредієнти:

 

Для масла
сметана домашня 1 л
Для шоколадного
масла
масло 200 г
цукрова пудра 30 г
ванілін 5 г
какао 30 г

 

Ось таке чудове масло можна приготувати в домашніх умовах.Тільки з натуральних продуктів. Рецепт домашнього масла дуже простий і приготувати його не займе багато часу та зусиль. А ще пропоную також зробити шоколадне масло. Воно неймовірно смачне та ніжне! Такого масла не купиш у жодному магазині! Особливо такий смаколик сподобається дітям. Як приготувати домашнє масло та шоколадне масло дивіться у відео.

Як приготувати

Для приготування масла використовуємо домашню сметану або вершки кімнатної температури. Збиваємо їх міксером доти, доки не відділиться рідина, яку називають “маслянка” чи “сколотини”. Коли рідина відділилась, збираємо масло у грудку та добре відтискаємо маслянку. Тоді рідину зливаємо. До речі, ні в якому разі не виливайте маслянку! Цей продут можна використовувати у випічці замість молока чи кефіру для пиріжків, налисників та ін. До масла наливаємо ХОЛОДНУ воду та промиваємо його. Воду зливаємо. Цю процедуру повторюємо кілька разів, доки вода не стане прозорою. Якщо масло добре промите, воно краще зберігається та не має кислуватого присмаку.

Готове масло викладаємо у відповідний посуд з кришкою чи загортаємо харчовою плівкою. Зберігаємо в холодильнику. Домашнє масло зберігається в холодильнику не більше 7 діб.

Шоколадне масло. До 200 г  м”якого масла додаємо цукрову пудру, ванілін (не обов”язково) та какао. Перемішуємо все міксером до однорідності. Довго збивати не треба, інакше масло після застигання може стати крихким. Як тільки всі компоненти з”єднались, шоколадне масло готове. Залишаємо його в холодильнику на 10-15 хв, щоб масло схопилось. Тоді загортаємо харчовою плявкою, втрамбовуємо та зберігаємо в холодильнику

Смачного!


      Домашнє шоколадне масло


      Домашнє шоколадне масло


      Домашнє шоколадне масло


      Домашнє шоколадне масло


      Домашнє шоколадне масло


      Домашнє шоколадне масло

0/5 (0 Reviews)