Пряниковий будиночок з печива


      Пряниковий будиночок з печива

Інгредієнти:

печиво 1 кг…
яєчний білок  2 шт.
цукор-пудра 2 скл.
харчові барвники  за бажанням

До Нового Року ми з дітьми  зробили ціле їстівне містечко з печива та білкової глазурі! Діти самі розфарбвували печиво білковою глазур”ю, а потім збирали з нього казкові смачні будиночки. Заняття це дуже цікаве та захоплююче, дітям вдавалося з легкістю. І процес розфарбовування пряникових хатинок, і сам результат, дуже нам усім сподобався. Тому пропоную цю ідею і Вам. Насправді дуже легко приготувати пряникові будиночки з печива. Ці солодкі хатки, зроблені власними руками, можуть бути чудовим подаруночком до Новорічних Свят, новорічною прикрасою для оселі, або ж просто смачним та приємним проведенням часу з малюками.

Як приготувати

Приготувати, власне, потрібно лише білкову глазур. Для цього, збиваємо яєчний білок з 1 скл. цукру-пудри. Можна пудри і побільше додати, це залежить від розміру яйця. Дивіться, щоб консистенція була не дуже рідка, бо тоді глазур буде текти і важко буде малювати нею. Словом, зарідка глазур – досипаємо ще пудри. За бажанням, можна додати до глазурі кілька крапель харчового барвника.

А далі, – даємо волю фантазії. Вибираємо різноманітне печиво та розфарбовуємо його, складаємо будиночки. Можна посипати кольоровою кокосовою стружкою, декорувати льодяниками,  драже та ін.Залишилисось дати пряниковим будиночками з печива добре підсохнути.

По закінченні, ми поклали у хатинки цукерки, вийшло ще гарніше і смачніше!)))Насолоджуйтесь разом з дітками! Яскравого Новорічного настрою всім ВАМ!!!!))


      Пряниковий будиночок з печива


      Пряниковий будиночок з печива


      Пряниковий будиночок з печива

0/5 (0 Reviews)