Пряники для жінок

Інгредієнти:

Для прикрашання
харчовий барвник зелений
мастіка з маршмелоу фіолетова
крохмальна глазур
пряники

Пряники з бузком

Весна навіює нові ідеї для розпису прників. Сьогодні у мене пряник з ніжним бузком з мастіки. Такі смачні імбирні пряники-подарунки з ніжними весняними квітами сподобаються жінкам та дівчатам. Бузок виглядає, як живий. А зробити розписні пряники для жінок з квітками з мастіки досить просто. Ось рецепт з фото.

Як приготувати

Тісто для пряників у мене зі сметаною. Рецепт тут.

Глазур для пряників я зробила крохмальну. Рецепт тут.

Як розписувати пряники

Розкачати тісто 3-5 мм. Ножем вирізати прямокутник. У мене розмір прямогутника 7*13 см. Досить товстим шаром, з допомогою широкого пензлика, наносимо глазур на пряник. Для того,щоб глазур на прянику була гладенькою, без горбиків, робимо її трохи рідшою. Просто не досипаємо 1 ст.л. цукрової пудри. Рідка глазур добре розтікається і поверхня стає гладенькою та рівною. Тоді досипаємо до глазурі просіяну пудру, перемішуємо. Густою галзур’ю набагато легше робити взерунки. Додаємо кілька крапель зеленого барвника. В мене порошковий барвник, розведений водою. Набираємо глазур у кондитерський кульок. Та робимо листочки та гілки нашого бузка, як на фото. Залишаємо підсихати

Квітки на моєму прянику з мастіки з маршмелоу. До білої мастіки додала краплинку фіолетового гелевого барвника. Розкачала фіолетову мастіку, вирізала формочкою дрібні квіточки. Завкругленим кінчиком пензлика зробила листочки тоншими, притискаючи(розкачуючи) кожен по центру. Зробила заглибину в середині самої квітки. Прикріпляла квітки до пряника, наносивши краплю білкової глазурі на кожну квітку. Коли квітки готові і глазур на прянику підсохла, формуємо наш бузковий цвіт. Я раджу спочатку приміряти, де саме на прянику Ви будете чіпляти квітки, а вже потім прикріплювати їх на глазур. Робимо “рамочку”. По краях білої глазурі просто поставити невеличкі крапочки білою глазур’ю. Можна також прикріпити сріблясті їстівні намистинки.

Смачного!

0/5 (0 Reviews)