Пряники на День Ангела


      Пряники на День Ангела

Інгредієнти:

пряники 3 шт.
білок 1 шт
цукор-пудра 1 скл.
харчові барвники
кандурін сріблястий
їстівні намистинки

Розпис пряників на День Ангела. Покрокові фото

Ось така ідея смачного подарунка на День Ангела своїми руками. Набір смачних імбирних пряників, оформлених в сріблястих тонах з малюнком ангела. 

Як приготувати

Тісто для пряників. На фото мої улюблені пряники зі сметаною. Рецепт дивіться тут. Я часто ним користуюсь для приготування тіста для пряників під розпис.

Глазур для пряників готуємо за рецептом, який описаний тут.

Як прикрасити пряники.

Спочатку наносимо шар білої глазурі на пряники. Залишаємо, щоб підсохла. Тепер наносимо чорновий малюнок. Я зробила це за допомогою харчового фломастера. Можна також скористатись харчовим барвником і пензликом. Або відразу робити малюнок глазур’ю, без чорнового. Хоча, чесно кажучи, в мене поки що так спритно не виходить. Тому, мушу сказати, я щиро захоплююсь такими майстарми з розпису пряників, які все роблять “від руки”. 

Тепер робимо сірий колір глазурі. Для цього я додала кілька карапель чорного харчового барвника. Чорний колір зробила, змішавши у невеликій кількості води червоний, синій та зелений порошкоподібний барвник “Квітень”. 

Сіру глазур набрала у целофановий кульок з невеликим отвором і обвела всі лінії чорнового малюнка. Якщо деякі лінії виходять нерівномірними, можна поправити їх зубочисткою. Далі рробила “рамочку” та прикріпила їстівні сріблясті намистинки.  Залишила все висихати. 

Потім розчинила харчовий кандурін срібного кольору у кількох краплях горілки. З допомогою пензлика розфарбувала всі сірі лінії, щоб вони стали сріблястими. 

Так само інший пряник зробила білою глазур’ю. Тільки тут чорновий малюнок робила одразу на прянику. Сріблястий фон також розфарбовувала кандуріном одразу по прянику.

Сподіваюсь, на фото все зрозуміло.


      Пряники на День Ангела


      Пряники на День Ангела


      Пряники на День Ангела

0/5 (0 Reviews)