Шоколадна паска рецепт


      Шоколадна паска рецепт

Інгредієнти:

молоко 0,5 л
дріжджі 50 г
цукор 1 скл.
ваніль 2 п.
борошно 4 скл
яйця 2 шт.
какао 100 г
шоколад 100 г
олія 50 г
творог 100 г
ізюм 100 г
Додатково
жовток 1 шт.
шоколад 100 г
молоко 2 ст.л..

Вже традиційно, щороку я випробовую хоча б один новий рецепт пасхи. І цього року це шоколадна паска, від якої і я, і мої рідні в захваті! Скажу чесно, коли паска пеклась, шоколадний запах був на цілий дім! Мої малята не могли вже дочекатись, коли її скуштують. І, в результаті, наші сподівання були перевершені. На смак шоколадна паска ще краща, ніж на вигляд. М”якенька, пухка і пишна. Шоколадний смак яскраво виражений. Ням-ням! Словом, краще один раз спробувати! Тому обов”язково приготуйте шоколадну паску на Пасха, порадуте своїх близьких. Таку смачну паску не купиш в жодному магазиніІ Ось рецепт пасхи з фото та відео.

Як приготувати

Розчинити “живі” дріжджі у теплому молоці (30-40 град). Додати цукор та ванільний цукор, перемішати до розчинення. Додати 2 скл. борошна та замісити рідке тісто. Залишити опару на 30 хв у теплому місці. Потім додати сир, яйця, олію, розтоплений шоколад, какао та решта муки. У мене тісто забрало 4 скл. муки. Добре вимісити. Тісто має не прилипати до рук та бути м”якеньким. Вкінці додати 100 г родзинок. Прикрити тісто серветкою та залишити у теплому місці на 1,5 год. 

Форми для паски змастити жиром. Руки змастити олією та викладати тісто у форми, наповнюючи їх на 1/3.

Залишити паски підходити у формах ще на 20 хв. Змастити збитим жовтком.

Випікаємо пасхи у розігрітій духовці при 200 град. Великі  – приблизно 1 год, маленькі – 40 хв.

Гарячі паски виймаємо з духовки. Розтоплюємо 100 г шоколаду + 2 ст.л. молока та змащуємо наші пасочки. За бажанням, прикрашаємо горішками, кондитерською посипкою, кокосовою стружкою, тощо.

Смачного!


      Шоколадна паска рецепт


      Шоколадна паска рецепт


      Шоколадна паска рецепт


      Шоколадна паска рецепт


      Шоколадна паска рецепт


      Шоколадна паска рецепт

5/5 (1 Review)